Produkty
 |
Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky. Standardně dodáván v provedení se zakončením lanovým okem nebo hákem. |
 |
Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem a zakončený je háky. |
 |
Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem s pomocnými kruhy a zakončený je háky. |
 |
Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem s pomocnými kruhy a zakončený je háky. |
Charakteristika
| Příklad označení: |
| L3/16mm/2m |
| Lanový vazák trojhák/ průměr lana 16mm/užitná délka 2 m. |
Výhody
- Široká nabídka: Široký rozsah nosností a možných typů sestav.
- Odolnost: Odolnost vůči hrubému zacházení v těžkých provozech, popřípadě nešetrné obsluze.
- Skladovatelnost: Snadná skladovatelnost a větší odolnost proti poškození v porovnání s textilními vazáky.
- Variabilita: Možnost výměny poškozených dílů díky stavebnicové konstrukci.
Omezení
- Lana je možné používat pouze do teploty 60°C.
- Ocelová lana se nesmí používat pro manipulace přes ostrou hranu.
Referenční místa
- Vám rádi sdělíme na poptání
Obchodní informace
| Obchodní informace |
|
| Cena |
na dotaz |
| Dodací lhůta |
částečně skladem, jinak 1 - 2 týdny |
| Výrobce |
TESORT |
| Váš obchodník |
Ing. Ladislav Sedláček, tel. 318 679 234, 724 081 140 |
Proč se rozhodnout pro Tesort
TESORT, spol. s r.o. je přední distributor techniky pro vázání, manipulaci a řezání. (Tesort v číslech)
- Máme zkušenosti: Působíme na trhu již 15 let. Vyřešili jsme desítky problémů – mnohé z nich budou podobné těm vašim.
- Silné servisní zázemí: Máme k dispozici speciální oddělení zaměřené na servis manipulačních prostředků a pásových pil.
- Odborné konzultace: Jsme schopni nabídnout odborné konzultace problémů s manipulací a řezáním – poradíme vám s výběrem správného produktu i s komplexním řešením.
- Vycházíme ze situace v provozu: Při návrhu řešení vycházíme z konkrétní situace ve vašem provozu.
- Inovace: Pokud známe vhodnější způsob manipulace než je váš současný, navrhneme jej jako alternativní řešení.
- Žádné zbytečné přirážky: 95% produktů nakupujeme přímo od výrobce.
- Zeptejte se našich zákazníků: Zprostředkujeme Vám návštěvu u našich spokojených zákazníků.
- Dlouhodobé partnerství: Chceme se stát vaším dlouhodobým partnerem. Poskytujeme záruční i pozáruční servis na veškeré naše produkty.
- Kompletní dokumentace: Ke všem produktům dodáváme návody k použití i evidenční listy.
- Celá ČR: Jsme schopni za vámi přijet kamkoli v České republice.
- Certifikace ISO: Od roku 2001 jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000.