Deprecated: iconv_set_encoding(): Use of iconv.internal_encoding is deprecated in /disk_1/www/cz/tesort/libs/nette.min.php on line 12
O společnosti | Tesort spol. s r.o.

O společnosti

Firma Tesort byla založena v květnu 1995 a zpočátku se specializovala na servis a prodej kovoobráběcích strojů, teprve později se vyprofilovala na současný sortiment, tedy na vázací, upínací a přivazovací řetězy, vázací body, textilní popruhy a smyčky a dopravníkové řetězy. Dále mezi hlavní produkty firmy Tesort patří sloupové jeřáby, kladkostroje, manipulační traverzy, vakuové manipulátory, pily a pilové pásy.

Na výrobce nabízených produktů má firma již od počátku přímé kontakty a tudíž zajišťuje dokonalé poradenství a servis pro nabízené vázací a manipulační prostředky, pily a pilové pásy. Naši servisní pracovníci jsou školeni přímo od výrobců a z těchto školení vlastní certifikáty. Díky těmto přímým kontaktům jsou naše ceny bez přirážek.

Kvalitní péči o zákazníky zajišťují naši zkušení obchodníci spolu s obchodními asistentkami, a tak třetinu všech přijatých objednávek vyřídíme hned v den obdržení. O technickou podporu se starají specializovaní produkt manažeři.

Preferujeme dlouhodobá partnerství a také díky nim jsme schopni Vám zprostředkovat návštěvu u našich spokojených zákazníků, kde můžete vidět námi dodané vázací a manipulační prostředky v konkrétním provozu.

Firma Tesort v současné době zastupuje na českém trhu 18 zahraničních a několik tuzemských výrobců manipulační techniky, pil a pilových pásů. Působí po celé české republice a je od roku 2001 držitelem certifikátu ISO 9001.