SupraPlusX - vylepšená kvalita

Kompaktní, odolná a nákladově efektivní ! Nejnovější generace prémiové textilní nekonečné smyčky je navržena tak, aby byla ještě kompaktnější a odolnější.

Výrobce textilních vázacích prostředků, německá společnost Spanset, má již 55 let zkušeností se zvedáním a bezpečnému zvedání rozumí. Inovací svých produktů stanovuje nové standardy a pomáhá průmyslu zvedat nejtěžší břemena, a to jak bezpečně, tak ekonomicky.

Oblíbené textilní nekonečné smyčky SupraPlus byly optimalizovány a vylepšeny. U nových verzí je za nápisem SupraPlus na smyčce nově znak "X". V našem systému zůstává tento typ smyček nadále pod označením SP. Nosnosti od 0,5t až 8t a v užitných délkách od 0,5m jsou ideální pro zvedání různých břemen. Smyčky SupraPlus nalzenete také v našem E-SHOPU.

Textilní nekonečná smyčka SupraPlusX je nejen dostatečně robustní, ale zejména všestranná: Díky své odolné a kompaktní konstrukci je ideální pro širokou škálu aplikací a zároveň nabízí optimální ochranu proti poškození nákladu, pokud není vhodné použití vázacích prostředků jakou jsou řetězy nebo ocelová lana. Manipulace je snazší a zvyšuje se bezpečnost obsluhy – předchází se například zranění způsobenému vyčnívajícími prameny ocelového drátu.

Robustní konstrukce – pro co nejdelší životnost i v těch nejnáročnějších podmínkách.

 

Nová o 50 % zvýšená odolnost proti roztržení

Vnější obal je vyroben z vysoce výkonného polyesteru, polyamidu a vlákna HMPE pro zesílení žeber. Smyčky SupraPlusX mají dvojnásobné žebrování z HMPE vláken než původní SupraPlus, což poskytuje o 50 % vyšší odolnost proti roztržení a chrání vnější obal.

 Výztuha z textilního drátu ve vnějším obalu

Pro maximální bezpečnost a spolehlivost má SupraPlusX ve vnějším obalu vetkané textilní drátěné vyztužení, které poskytuje vyšší životnost a odolnost proti opotřebení a proříznutí. Vázací smyčky SupraPlusX vydrží a překonávají běžné smyčky. 

 Nová kompaktní konstrukce – snadnější manipulace bez ztráty výkonu                                                       Díky zmenšení šířky o 9% se s užšími smyčkami SupraPlusX snáze manipuluje a vejdou se do menších háků. Na háky lze použít více smyček bez mačkání. Kompaktní konstrukce snižuje mačkání, zadrhávání a v konečném důsledku opotřebení vnějšího obalu, nedochází však ke snížení nosnosti. 

 

Prakticky navržené - pro rychlejší práci a bezpečnější manipulace

Štítek odolný proti roztržení      Pokud je štítek ztracen nebo nečitelný, je použití vázacího prostředku zakázáno. Z tohoto důvodu je štítek vyztužen a přišit tak, aby byl odolný proti roztržení, a navíc je chráněn proti znečištění a oděru průhledným ochranným plastovým obalem.

Nosnost (WLL) vetkaná do obalu - předejděte záměně
Informace o limitu pracovního zatížení (WLL) jsou vetkané do obalu smyčky a jsou navrženy tak, aby byly čitelné, i když je nekonečná smyčka silně znečištěná. Správný vázací prostředek s požadovanou nosností lze snadno identifikovat, což zajišťuje efektivnější práci a bezpečnější zvedání.

RFID volitelně
SupraPlusX lze na žádost vybavit transpondérem RFID. V kombinaci s evidenčním programem urychlí a zjednoduší dokumentaci pravidelných revizních kontrol.

 

Dodavatelem textilních vázacích prostředků od výrobce Spanset na českém trhu je naše společnost Tesort spol. s r.o.. V případě zájmu nebo dotazů se proto na nás neváhejte obrátit.

Jan Dragoun