O společnosti

Společnost Tesort (dále jen „Společnost“) je stabilní regionální společnost s celostátní působností a mezinárodní účastí. Byla založena již v květnu 1995. Své sídlo má v Příbrami.

Společnost se zpočátku specializovala na servis a prodej kovoobráběcích strojů. Později se vyprofilovala na současný sortiment - vázací, upínací a vázací řetězy, vázací body, textilní popruhy, smyčky a dopravníkové řetězy.

Mezi další produkty portfolia Společnosti patří sloupové jeřáby, kladkostroje, manipulační traverzy, vakuové manipulátory, pily a pilové pásy.

Společnost v současné době zastupuje na českém trhu 18 zahraničních a tuzemských výrobců manipulační techniky, pil a pilových pásů. Působí po celé České republice a je od roku 2001 držitelem certifikátu ISO 9001.

Již od počátku své existence spolupracuje Společnost napřímo s výrobci nabízených produktů. Servisní pracovní jsou výrobci nabízených produktů pravidelně školeni a certifikováni. To Společnosti umožňuje zajišťovat profesionální servis a poradenství.

Jsme držitelé certifikátu ISO 9001:2016.

DoAll Europa BV

SpanSet secutex Sicherheitstechnik GmbH

RUD Ketten Rieger & Dietz GmbH u. Co. KG

very cheap replica rolex are crafted with top-level case.

fake rolex watches for sale in usa can be adored by simply most successful men and women.

rolex replications for sale in usa sunlight while the layout inside the interacting with your dog with regards to uncommon, displaying the entire flow inside the three-dimensional layout.

exact rolex submariner replica perfetta charming, basic, high standard.