Bezpečnostní vertikální zvedací svěrky SpanSet Exoset

Inovace pro Vaši bezpečnost a efektivitu.
Společnost SpanSet GmbH, globální lídr v oblasti zvedací techniky, výškového jištění a zajištění nákladu, představuje inovativní bezpečnostní zdvihací svěrky Exoset. Tyto svěrky, jediné na světě s certifikací typu DNV, nastavují nový standard v oblasti bezpečnosti a ergonomie.

Vertikální zdvihací svěrky

Modely svěrek Exoset jsou ideální pro vertikální zvedání, otáčení a manipulaci ocelových plechů a hotových dílů. Tyto svěrky jsou vybaveny prodlouženou bezpečnostní páčkou pro bezpečné použití v otevřeném i zavřeném stavu, což zaručuje bezpečnost při práci. Kloubové závěsné oko umožňuje manipulaci s nákladem ve všech směrech (180°).

 Svěrky jsou dodávány ve třech základních provedeních:

  • Svěrka univerzální - EVU
  • Svěrka pro velmi tvrdý materiál (Hardox) – EVU-H
  • Svěrka pro nerezovou ocel – EVU-S

 

Inovativní bezpečnostní prvky

Bezpečnostní svěrky Exoset jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a uživatelskou přívětivost. Mezi klíčové bezpečnostní prvky patří:

Indikace Maximum WLL: Jasně viditelné barevné a plastické označení deklarované nosnosti na nosném kroužku a rukojeti každé svěrky usnadňuje obsluze rozpoznání maximálního možného zatížení svěrky.
Indikátor přetížení a korozivzdorná vrstva: Zvyšují celkovou bezpečnost při práci.

Ergonomický design a snadná obsluha

Svěrky Exoset byly konstruovány s ohledem na intuitivnost, jednoduchost a pohodlí při manipulaci se svěrkou. Robustní, roboticky svařovaná a lehká konstrukce z vysoce kvalitní oceli Naxtra zajišťuje dlouhou životnost a snadnou obsluhu. Ergonomická rukojeť a vylepšený mechanismus aretace umožňují snadné otevření a zavření svěrky, což výrazně zlepšuje efektivitu práce.

Optimalizovaná údržba a sledovatelnost

Modulární design svěrek Exoset umožňuje rychlou a cenově výhodnou výměnu jednotlivých dílů. Všechny nosné díly jsou opatřeny kódem šarže a svěrka je opatřena RFID čipem pro snadnou sledovatelnost a evidenci. Samozřejmostí jsou sady pro údržbu a revize, které zajišťují dlouhou životnost a optimální výkon svěrek.

  

Certifikace

Bezpečnostní zdvihací svěrky Exoset splňují nejpřísnější mezinárodní normy:

  • DNV Type Approval – ST – 0378

  • European Norm EN 13155

  • USA Norm ASME B30.20, Design Category C, Service Class 4

  • USA Norm ASME BTH – 1

  • Australian Norm 4991

  • European Machine Directive 2006/42/EC

Bezpečnostní zdvihací svěrky Exoset od SpanSet jsou zárukou nejvyšší kvality a bezpečnosti. Díky své inovativní konstrukci, ergonomickému designu a přísné certifikaci představují ideální volbu pro profesionály v oblasti zvedací techniky. Svěrky Exoset od SpanSet nejsou jen nástrojem, ale i investicí do bezpečnosti a efektivity Vaší práce. Vyberte si kvalitu a spolehlivost, vyberte si SpanSet.

 Výhradním dodavatelem svěrek SpanSet EXOSET je naše společnost TESORT spol. s.r.o.. S důvěrou se můžete obrátit na náš tým.

Jan Dragoun, Šárka Stibůrková