NOVINKA - břemenový magnet REVOLIFT

Bezpečnější, kvalitnější a odolnější zvedací magnet pro každodenní manipulaci s ocelí.

Po letech zkušeností se špičkovými permanentními zvedacími magnety Neolift, přichází společnost Walmag s novým produktem pro každodenní manipulaci s ocelí. Permanentní magnet REVOLIFT, vhodný do provozů, kde teplota břemene nepřesahuje 80 °C. REVOLIFT se nejvíce hodí pro zvedání plochých dílců o hmotnosti až 2 tuny, případně kulatých břemen nebo profilů do 1 tuny.

Základní vlastnosti:

  • Permanentní technologie
  • Nosnostní limit pro plochý materiál až 2000 Kg
  • Nosnostní limit pro kruhový materiál až 1000 Kg
  • Pracovní teplota max. 80 °C

 

Čím je zvedací magnet REVOLIFT revoluční?

Jedinečné technické řešení zkušební polohy, která vám ukáže zda má magnet Revolift dostatečnou nosnost. Lze využít, když si nejste jisti bezpečným zdvihem v případě nepravidelného materiálu, vzduchové mezery, tenké stěny, větších rozměrů, neznámé kvality materiálu atd. Rukojeť blíže k horní části magnetu. Lepší ergonomie, rukojeť v bližším dosahu. Zlepšení dosahu dolů do profilu H nebo U, které umožňuje uzamknout rukojeť v poloze ON a Off. Zlepšení materiálu a tvaru rukojeti. Masivní hliníkový kuželovitý tvar, který lépe padne do ruky, eliminuje klouzání při tahání za rukojeť a vydrží věčně ve srovnání s křehkou základní plastovou rukojetí

 

Aktualizované bezpečnostní informace. Jasný popis vlivu tloušťky materiálu a vzduchové mezery/kvality povrchu pro bezpečnou nosnost. Byly provedeny odtrhové testy síly, aby bylo možné zmapovat výkonnost zařízení Revolift, která je mnohem lepší než u předchozího modelu Implementace čipu s technologií NFC, která umožní jakémukoli chytrému telefonu zobrazit elektronickou verzi testovacího protokolu se sériovým číslem magnetu Revolift.Stačí se telefonem dotknout štítku NFC a procházet mžnosti servisu. QR kód na štítku, který vás navede na konkrétníé návod k obsluze typu Revolift. nyní si může obsluha kdykoli prohlédnout plnou verzi podrobného manuálu, který popisuje téměř všechna rizika, kterým je třeba se při používání zvedacího magnetu vyhnout.

 

Nepoškrábatelné štítky pro vysoké zatížení ze speciálního epoxidového materiálu vám zajistí vysokou čitelnost informací po mnohem delší dobu než běžné štítky, které najdete u jiných značek. Všechny modely Revolift jsou ještě kompaktnější, protože jsou uzavřené ze zadní strany, takže jsou plně prachotěsné.

 

Permanentní magnet REVOLIFT a také další typy magnetů naleznete v naší nabídce. Zároveň je naše společnost TESORT oprávněna provádět opravy a revize těchto magnetů. V případě Vašeho zájmu nebo dalších dotazů se na náš tým neváhejte obrátit.

Zdroj: walmag.cz

Jan Dragoun