Transportní systém ECO-Skate eMotion 40 a jeho cesta do Maroka

Dodání revolučního vozíku ECO-Skate eMotion 40 do Maroka.

Pokud si lámete hlavu s tím, jak po hale přemísťovat velká břemena, ušetřit zdraví svých zaměstnanců a zároveň nepoškodit přemísťovaná břemena, nabízíme Vám na míru vyladěné řešení. Revoluci v této oblasti nabízí německá společnost HTS Hydraulische Transportsysteme GmBH, která uvedla na trh transportní systém ECO-Skate eMotion 40 v kombinaci se zadním vozíkem iXN20S-B. Tento systém je řízený pohodlně rádiem na dálku a poháněn moderní iontovou baterií, která vydrží až 2 800 cyklů nabití, což Vám zajistí plynulý pracovní provoz.

O plynulou a bezpečnou jízdu soupravy se starají dva synchronní motory eMotion Drive 48VDC. Navíc během 1 hodiny lze dobít baterie na 80% a přibližně při 2 hodinovém nabíjení do 100%. Využít lze všude tam, kde jsou rovné pevné a hladké povrchy s max. nerovností terénu do 3%. Prostřednictvím centrálního ovládání v joysticku lze řídit všechny pohyby dopředu, dozadu, vlevo nebo vpravo. Na ovládači je zároveň umístěno STOP tlačítko pro nouzové zastavení. Na řídící jednotce jsou umístěny všechny důležité zobrazovací a spouštěcí prvky. Při pohybu na zařízení bliká oranžové výstražné světlo a je zapnuta zvuková signalizace. Díky všem svým parametrům je tento systém vynikajícím pomocníkem. Nelze se proto divit, že svou oblibu nachází i v zahraničí.

V roce 2019 jej naše společnost v srpnu dodávala do marocké společnosti Varoc Lightning. Firma je specialistou na výrobu světlometů do aut od mnoha významných společností od Škoda auto až po Bentley. Naši pracovníci strávili v Maroku několik málo dní, během kterých měli možnost obdivovat novou moderní výrobní halu.

Naším posláním bylo zaškolit celý tým pracovníků, kteří mají na starost práci se vstřikovacími formami. Kromě představení transportního systému jsme věnovali několik hodin zaškolení pracovníků nástrojárny a pracovníků, kteří mají na starost servis a revizi.

Jindřich Špeil