Známka H u vysokopevnostních řetězů

Symbol osvědčené kvality. 70 let inovací a bezpečnosti! 

Rok 1953 znamenal přelom v historii zdvihacích zařízení, když společnost RUD jako první získala známku H pro vysokopevnostní řetězy. Tato značka, symbol ověřené kvality a bezpečnosti, způsobila revoluci ve světě zvedacích a upínacích prostředků. Dnes, o sedm desetiletí později, je společnost RUD stále v čele inovací. Díky pravidelným kontrolám ze strany DGUV je zaručeno, že vysokopevnostní řetězy a příslušenství nejen že splňují nejvyšší bezpečnostní standardy, ale také nabízejí kvalitu a spolehlivost, kterou zákazníci očekávají. Společnost RUD je průkopníkem a neustále zlepšuje bezpečnost v odvětví zdvihacích zařízení.

Od zavedení známky H v roce 1953 RUD neúnavně pracoval na překračování standardů zdvihacích zařízení. Tento závazek kvality a bezpečnosti je hluboce zakotven v jejich DNA a odráží se v mottu „Tradice v dynamických inovacích“.

Společnost RUD byla nejen první, kdo získal vůbec první známku H pro vysokopevnostní řetězy, ale také pro každou další vyvinutou třídu. RUD získal známku H1 pro jakostní třídy 6, 8 a 10. RUD byl také průkopníkem v jakostní třídě 12, pro kterou byla vystavena známka D. Řetězy RUD třídy 12 a řetězy ICE nesou razítko D1.

RUD bude i v budoucnu nadále zvyšovat laťku. Neustálé inovace produktů, aplikací a nástrojů ukazují, že je vždy o krok napřed.

Naše společnost TESORT zastupuje RUD v České republice a je jeho součástí. Společný cíl je jasný: chceme i nadále nabízet inovativní, bezpečná a efektivní řešení, díky kterým bude práce našich zákazníků efektivnější a bezpečnější. 

 

Jan Dragoun