NOVINKA - navařovací vázací bod INOX ABA - NEREZOVÝ

Úspěšný příběh začíná novou kapitolu. Navařovací vázací bod W-ABA je nyní k dispozici i v nerezové verzi a v nosnostech od 0,8 t až 2,7 t. Přichází INOX-ABA.

Stále vyvolává oprávněný zájem: W-ABA, pevný vázací bod, který nabízí plné zatížení ve všech směrech a na rozdíl od některých konkurenčních bodů na trhu bez nutnosti dělat kompromisy v nepříznivých směrech působení sil. To v kombinaci se všemi jeho dalšími výhodami vytváří z vázacího bodu W-ABA úspěšný příběh. W-ABA trumfuje zejména v oblastech použití, kde otočný nebo sklopný závěsný kruh není vhodný, nebo je-li potřeba extrémní robustnost a dlouhá životnost.

Po úspěšně zavedených konstrukcích z vysokopevnostní oceli se nyní do skupiny RUD ABA přidává verze z nerezového materiálu 1.4462 (Duplexní ocel) INOX-ABA s nosností od 0,8 t do 2,7 t, čímž se značně rozšiřuje rozsah možného použití.

           

Čím je tento materiál tak výjimečný? Takzvaná duplexní ocel 1.4462 je varianta nerezové oceli obzvláště odolné proti korozi v kyselém prostředí, zejména u kyseliny fosforečné a organických kyselin, a v prostředí obsahujícím chloridy. Je necitlivá na mezikrystalickou korozi a vyznačuje se dobrou korozní odolností proti důlkové, povrchové korozi – také proti mořské vodě, vodní páře, kyselině dusičné a sírové. Menší obsah niklu ji dělá zajímavou i z hlediska ochrany životního prostředí.

Další parametry, které činí nového člena skupiny ABA atraktivním: Čtyřnásobný koeficient bezpečnosti, značky pro kontrolu opotřebení po vnitřním i vnějším obvodu a uzavřený obvodový koutový svár, který zamezuje možnému podkorodování. Díky svým vynikajícím vlastnostem a odolnosti zapůsobí také při výzvách, jako je mořská voda a prostředí, kde dominuje vysoká koncentrace iontů chlóru. V průmyslových odvětvích, jako jsou například stavba lodí a kontejnerů, chemický nebo dokonce papírenský a potravinářský průmysl, bude INOX-ABA moci předvést své přednosti. Vzhledem k vynikající odolnosti vůči povětrnostním vlivům může prokázat své výhody také pro mnoho dalších aplikací.

Dodavatelem vázacích bodů od výrobce RUD Ketten pro Českou republiku je naše společnost Tesort spol. s r.o.. V případě zájmu nebo dotazů se proto na nás neváhejte obrátit.

Jan Dragoun